RT0402BRD076K26L
MFR.Part #
RT0402BRD076K26L
JLCPCB Part #
C5738524
Description
-55℃~+155℃ 6.26kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS