RT0402BRD0762K6L
MFR.Part #
RT0402BRD0762K6L
JLCPCB Part #
C852873
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 62.6kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS