RT0402BRD075R76L
MFR.Part #
RT0402BRD075R76L
JLCPCB Part #
C6207562
Description
-55℃~+155℃ 5.76Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS