RT0402BRD0751K1L
MFR.Part #
RT0402BRD0751K1L
JLCPCB Part #
C852827
Description
-55℃~+155℃ 50V 51.1kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS