RT0402BRD0749R9L
MFR.Part #
RT0402BRD0749R9L
JLCPCB Part #
C852809
Description
-55℃~+155℃ 49.9Ω 50V 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS