RT0402BRD0749K9L
MFR.Part #
RT0402BRD0749K9L
JLCPCB Part #
C852808
Description
-55℃~+155℃ 49.9kΩ 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS