RT0402BRD07499RL
MFR.Part #
RT0402BRD07499RL
JLCPCB Part #
C852807
Description
-55℃~+155℃ 499Ω 50V 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS