RT0402BRD073K6L
MFR.Part #
RT0402BRD073K6L
JLCPCB Part #
C852769
Description
-55℃~+155℃ 3.6kΩ 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS