RT0402BRD073K61L
MFR.Part #
RT0402BRD073K61L
JLCPCB Part #
C852767
Description
-55℃~+155℃ 3.61kΩ 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS