RT0402BRD07388RL
MFR.Part #
RT0402BRD07388RL
JLCPCB Part #
C852749
Description
-55℃~+155℃ 388Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS