RT0402BRD0734R8L
MFR.Part #
RT0402BRD0734R8L
JLCPCB Part #
C852734
Description
-55℃~+155℃ 34.8Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS