RT0402BRD072K26L
MFR.Part #
RT0402BRD072K26L
JLCPCB Part #
C852697
Description
-55℃~+155℃ 2.26kΩ 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS