RT0402BRD07287RL
MFR.Part #
RT0402BRD07287RL
JLCPCB Part #
C852684
Description
-55℃~+155℃ 287Ω 50V 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS