RT0402BRD07252RL
MFR.Part #
RT0402BRD07252RL
JLCPCB Part #
C6668581
Description
-55℃~+155℃ 252Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS