RT0402BRD0724R9L
MFR.Part #
RT0402BRD0724R9L
JLCPCB Part #
C852667
Description
-55℃~+155℃ 24.9Ω 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS