RT0402BRD0724R3L
MFR.Part #
RT0402BRD0724R3L
JLCPCB Part #
C852666
Description
-55℃~+155℃ 24.3Ω 50V 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS