RT0402BRD07232RL
MFR.Part #
RT0402BRD07232RL
JLCPCB Part #
C852653
Description
-55℃~+155℃ 232Ω 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS