RT0402BRD0722KL
MFR.Part #
RT0402BRD0722KL
JLCPCB Part #
C326601
Description
-55℃~+155℃ 22kΩ 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS