RT0402BRD07229RL
MFR.Part #
RT0402BRD07229RL
JLCPCB Part #
C852647
Description
-55℃~+155℃ 229Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS