RT0402BRD07221RL
MFR.Part #
RT0402BRD07221RL
JLCPCB Part #
C852644
Description
-55℃~+155℃ 221Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS