RT0402BRD071K33L
MFR.Part #
RT0402BRD071K33L
JLCPCB Part #
C852607
Description
-55℃~+155℃ 1.33kΩ 50V 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS