RT0402BRD071K18L
MFR.Part #
RT0402BRD071K18L
JLCPCB Part #
C852601
Description
-55℃~+155℃ 1.18kΩ 50V 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS