RT0402BRD071K05L
MFR.Part #
RT0402BRD071K05L
JLCPCB Part #
C852596
Description
-55℃~+155℃ 1.05kΩ 50V 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS