RT0402BRD07180KL
MFR.Part #
RT0402BRD07180KL
JLCPCB Part #
C852573
Description
-55℃~+155℃ 180kΩ 50V 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS