RT0402BRD0717R8L
MFR.Part #
RT0402BRD0717R8L
JLCPCB Part #
C852572
Description
-55℃~+155℃ 17.8Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS