RT0402BRD0716K2L
MFR.Part #
RT0402BRD0716K2L
JLCPCB Part #
C852557
Description
-55℃~+155℃ 16.2kΩ 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS