RT0402BRD07137RL
MFR.Part #
RT0402BRD07137RL
JLCPCB Part #
C852520
Description
-55℃~+155℃ 137Ω 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS