RT0402BRD07118KL
MFR.Part #
RT0402BRD07118KL
JLCPCB Part #
C852490
Description
-55℃~+155℃ 118kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS