RT0402BRC075K36L
MFR.Part #
RT0402BRC075K36L
JLCPCB Part #
C6288267
Description
-55℃~+155℃ 5.36kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS