RT0402BRC0742R2L
MFR.Part #
RT0402BRC0742R2L
JLCPCB Part #
C20165582
Description
-55℃~+155℃ 42.2Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS