RT0402BRC0723K2L
MFR.Part #
RT0402BRC0723K2L
JLCPCB Part #
C6288236
Description
-55℃~+155℃ 23.2kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS