RT0402BRC071K37L
MFR.Part #
RT0402BRC071K37L
JLCPCB Part #
C5738450
Description
-55℃~+155℃ 1.37kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS