RT0402BRB07931RL
MFR.Part #
RT0402BRB07931RL
JLCPCB Part #
C5738438
Description
-55℃~+155℃ 63mW 931Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS