RT0402BRB0791RL
MFR.Part #
RT0402BRB0791RL
JLCPCB Part #
C6207501
Description
-55℃~+155℃ 63mW 91Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS