RT0402BRB078K45L
MFR.Part #
RT0402BRB078K45L
JLCPCB Part #
C5878740
Description
-55℃~+155℃ 63mW 8.45kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS