RT0402BRB0780R6L
MFR.Part #
RT0402BRB0780R6L
JLCPCB Part #
C6207493
Description
-55℃~+155℃ 63mW 80.6Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS