RT0402BRB0762KL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RT0402BRB0762KL
JLCPCB Part #
C6288226
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 62kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS