RT0402BRB07604RL
MFR.Part #
RT0402BRB07604RL
JLCPCB Part #
C6207472
Description
-55℃~+155℃ 604Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS