RT0402BRB075K9L
MFR.Part #
RT0402BRB075K9L
JLCPCB Part #
C5878731
Description
-55℃~+155℃ 5.9kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS