RT0402BRB0751R1L
MFR.Part #
RT0402BRB0751R1L
JLCPCB Part #
C852402
Description
-55℃~+155℃ 51.1Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS