RT0402BRB074K22L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RT0402BRB074K22L
JLCPCB Part #
C852395
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 4.22kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS