RT0402BRB074K12L
MFR.Part #
RT0402BRB074K12L
JLCPCB Part #
C852394
Description
-55℃~+155℃ 4.12kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS