RT0402BRB07442RL
MFR.Part #
RT0402BRB07442RL
JLCPCB Part #
C5878725
Description
-55℃~+155℃ 442Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS