RT0402BRB0743R2L
MFR.Part #
RT0402BRB0743R2L
JLCPCB Part #
C20164977
Description
-55℃~+155℃ 43.2Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS