RT0402BRB07432RL
MFR.Part #
RT0402BRB07432RL
JLCPCB Part #
C6460475
Description
-55℃~+155℃ 432Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS