RT0402BRB0742K2L
MFR.Part #
RT0402BRB0742K2L
JLCPCB Part #
C5897042
Description
-55℃~+155℃ 42.2kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS