RT0402BRB073K92L
MFR.Part #
RT0402BRB073K92L
JLCPCB Part #
C6668516
Description
-55℃~+155℃ 3.92kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS