RT0402BRB073K74L
MFR.Part #
RT0402BRB073K74L
JLCPCB Part #
C7302569
Description
-55℃~+155℃ 3.74kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS