RT0402BRB0736KL
MFR.Part #
RT0402BRB0736KL
JLCPCB Part #
C7064891
Description
-55℃~+155℃ 36kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS