RT0402BRB07357RL
MFR.Part #
RT0402BRB07357RL
JLCPCB Part #
C20164970
Description
-55℃~+155℃ 357Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS